درباره مــا

درباره مــا


فربد نیک اقبال.
متولد : گچساران.
ساکن : یاسوج - کهگیلویه و بویراحمد.
تحصیلات : کارشناس مدیریت صنعتی . دانشگاه علامه طباطبایی - تهران.
شماره تماس :      09179246891
نشانی پست الکترونیک :   denaboy@inbox.com
آی دی در سایت کلوب دات کام :   denaboy_fn
آی دی یـاهـو :                            wfa2550
===========================

وبسایت فرزند دنا در سال 138٥ افتتاح شده است. این وبسایت از ابتدای فعالیت مجموعه ای  از ابزار و خدمات ، موسیقی محلی لری ، کتابهای الکترونیک ، اسکریپت های مختلف و کمیاب ، فایل های نایاب ، نرم افزارهای کاربردی و ف ی ل ت ر - ش ک ن ، ابزار وبمستر و ...را بصورت رایگان در اختیار کاربران گرامی قرار داده است. در سال ١٣٨٨ خورشیدی طرح توسعه و راه اندازی مجموعه بزرگ اینترنتی به نام فرزند دنا اجرا گردید. اکنون تعدادی از وبلاگ ها و وبسایت های این مجموعه بزرگ راه اندازی شده اند و بقیه نیز به مرور فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

این مجموعه شامل تعداد متعددی وبلاگ ، وبسایت اینترنتی ، گالری تصاویر ، پایگاه خبری ، لینک باکس ، فروشگاه اینترنتی ، تالار گفتگو ، چت روم  ، جستجوگر ، وبسایت های خدماتی ارائه ابزار و خدمات رایگان و ... می باشد.

این مجموعه کلیه امکانات و ابزار و آموزش های لازم را بصورت رایگان در اختیار وبلاگنویسان و وبمسترهای ایرانی و بویژه فرزندان قوم لر و مناطق لرنشین قرار می دهد.

کلیه دوستانی که تمایل دارند تا ما را در مدیریت و اداره این مجموعه بزرگ اینترنتی یاری کنند را به همکاری در بخش های مدیریت ، نویسندگی ، طراحی ، تبلیغات ، خبرنگاری و ... دعوت می کنیم.

 / 0 نظر / 47 بازدید